Druk 3d - szukam projektanta, drukarki, akcesoriów - Rejestracja

Rejestrując się na „Druk 3d - szukam projektanta, drukarki, akcesoriów” (zwane dalej „my”, „nas”, „nasz”, „Druk 3d - szukam projektanta, drukarki, akcesoriów”, „http://druk3d.phorum.pl”) zgadzasz się na poniższe warunki oraz akceptujesz regulamin użytkowania serwisu internetowego phorum.pl. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Druk 3d - szukam projektanta, drukarki, akcesoriów”. „Druk 3d - szukam projektanta, drukarki, akcesoriów” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Druk 3d - szukam projektanta, drukarki, akcesoriów” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Druk 3d - szukam projektanta, drukarki, akcesoriów” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Druk 3d - szukam projektanta, drukarki, akcesoriów” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

 
cron